DİREKSİYON SET - Forum - DİREKSİYON SET - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » DİREKSİYON SET (DİREKSİYON SET)
DİREKSİYON SET
10kolikler Tarih: Cu, 16-Ekim-2010, 18:02:24 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Man Truck Team
Ödüller: 3
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
DİREKSİYON SETİ SATIN ALMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE BEN BİR KAÇ ARAŞTIRMA YAPTIM VE 2 TANE ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN BULDUM İKİSİDE LOGİTECHİN ÜRÜNLERİ BİRİ LOGİTECH G-27 DİGERİ İSE LOGİTECH MOMO.
G-27 MUHTEŞEM BİR ÜRÜN YALNIZ PAHALI AMA ÇOK GÜZEL BİR MAKİNA.EGER BUNU ALIP BİR KÖŞEYE KOYACAKSANIZ O PARANIZ ÇÖPE GİTMİŞ OLUR AMA BEN BUNUNLA SABAHTAN AKŞAMA KADAR OYNARIM DİYORSANIZ PARANIZN KARŞILIGINI DAHA ÇOK ALMIŞ OLACAKSINIZ.AMA BEN ALIRIM KENARA KOYARIM İSTEDİGİM ZAMAN AÇARIM BELKİ AYDAN AYA OYNARIM DİYORSANIZ LOGİTECH MOMOYU ÖNERİRİM.HEM UCUZ HEMDE ÇOK SAGLAM BİR ÇOK FORUM SAYFASINDA GEZENDİM KULLANANLARIN ÇOGU ALDIGIMDAN HİÇ PİŞMAN DEGİLİM DİYOR VE EN ÇOK DİKKATİMİ ÇEKEN DİGER BİR KONU İSE GERÇEKÇİLİK MAKSİMUMUN ÜZERİNDE OLMASYIMIŞ ÇÜNKÜ BİR ÇUKURA YADA BİR YÜKSEKLİKTEN UÇTUGUNUZDA,TAHTALI BİR KÖPRÜDEN GEÇTİGİNİZDE GERÇEKTEKİ HASSASİYETİ SAGLADINI HERKES SÖYLÜYOR.VE DİGER BİR KONU İSE ÜRÜNÜN ÇOK SAGLAM OLMASI 6-7 YIL OLDU ALALI AMA İLK ALDIGIM GÜNKÜ GİBİ HİÇBİR SORUN İLE KARŞILAŞMADIM DİYENLERİN SAYISI EPEYCE FAZLA.

(-(-(-(-E-)--(-F-)--(-E-)-)-)-)

DafXfYearTruck Tarih: Cu, 16-Ekim-2010, 21:15:10 | Mesaj # 2
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
bilgi için teşekkürler.acaba ben de mi alsam?

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

10kolikler Tarih: Cu, 16-Ekim-2010, 23:00:28 | Mesaj # 3
Kullanıcı
Grup: Man Truck Team
Ödüller: 3
Rep Puanı: 0
BEN İSTİYORUM OK TUŞLARIYLA GTSNİN KEYFİ ÇIKMIYOR.PARAN ÇOK AMA ÇOKSA G-27 AL DERİM ÇÜNKÜ ÇOK PAHALI.AMA MOMODA ÇOK GÜZEL TAVSİYE EDERİM ARKADAŞTA VAR ORADAN BİLİYORUM.YAZIN KAZANDIGIM PARAYININ BİR KISMINI MOMOYA HARCICAM.

Added (16-Ekim-2010, 23:00:28)
---------------------------------------------
BÖYLE KONULARLA UGRAŞMAYI SEVİYORUM.AYRICA TEŞEKKÜRLERR.

(-(-(-(-E-)--(-F-)--(-E-)-)-)-)

DafXfYearTruck Tarih: Paz, 17-Ekim-2010, 08:47:33 | Mesaj # 4
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
bişey değil.böyle devam et

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » DİREKSİYON SET (DİREKSİYON SET)
Page 1 of 11
Search: