Garaj Karmaşası - Forum - Garaj Karmaşası - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » Garaj Karmaşası (3 Tane mi Yoksa 1 Tane mi?)
Garaj Karmaşası
laempe Tarih: Cu, 21-Ağustos-2010, 16:49:29 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
Ödüller: 0
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
Herkese merhaba.
Oyuna başlayıp hilesiz olarak oynuyorum. Belli bir süre sonra HANS ucuz garajlar olduğunu, almamı tavsiye ediyor. Bunu takiben gelen mesajda 3 tane şehir ismi verilerek buralarda ucuz garaj olduğu söyleniyor. Ama sonrasında muamma başlıyor.
Şimdi;
Ben bu belirtilen 3 şehirden sadece 1 tanesinden mi €25000 karşılığı ucuz garaj alabilirim, yoksa 2 tanesinden mi, yoksa 3 şehirdeki garajı da €25000 alabilir miyim?
German Truck Simulator'ı ilk oynadığımda 3 şehir ismine karşılık belirtilen 3 yerden 2 tanesinde €25000 karşılığı garaj almıştım. Ama daha sonra yeni başlangıçlarımda belirtilen 3 şehir ismine rağmen her seferinde sadece adı belirtilen şehirlerden 1 tanesinde ucuz garaj alabildim. Diğer 2 şehir hemen €75000 oldular.
Konu ile bilgisi olan varsa paylaşım için şimdiden teşekkür ederim.

erhan

DafXfYearTruck Tarih: Paz, 17-Ekim-2010, 09:24:02 | Mesaj # 2
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
Statü: Offline
demek ki bir tane alabilirsin.

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » Garaj Karmaşası (3 Tane mi Yoksa 1 Tane mi?)
Page 1 of 11
Search: