GTS'de patch sorunsalı - Forum - GTS'de patch sorunsalı - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » GTS'de patch sorunsalı (GTS'de patch sorunsalı)
GTS'de patch sorunsalı
laempe Tarih: Paz, 01-Ağustos-2010, 15:37:02 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
Ödüller: 0
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
Merhabalar.
Gts kurarken bir sürü patch var. v1.0, v1.01, v1.02, v1.04 ve v1.09 gibi.
Bunların hangisinde oyunu en iyi şekilde ve sorunsuz oynayabiliyoruz?
Ben oyunu direk v1.09 olarak kurdum ve oynuyordum. Ama sonrasında TIR markalarını, TIR galerilerindeki logo ve bayrakları, gerçek benzinlik logo ve görüntülerini kullanabilmek için oyunu silerek v1.02 olarak tekrar kurdum. İstediğim oldu ama sanki oyunun kendisinde müzik dinlemek haricinde neler kaybettim merak ediyorum. Buglar falan vs. Bu arada; sanki oyunda TIR kontrolü v1.09'da v1.02'ye kıyasla daha iyiydi gibi geliyor bana.

erhan

OzKn07 Tarih: Paz, 01-Ağustos-2010, 19:12:21 | Mesaj # 2
Admin
Grup: Adminstrator
Ödüller: 11
Rep Puanı: 80
1.09 a uyumlu harita henüz yok.Tabiki oyunun versiyonu ilerledikçe sürüşte gelişmeler vs. olucaktır.Bunun dışında pek de fark yok açıkcası

türksel Tarih: Slı, 10-Ağustos-2010, 16:17:34 | Mesaj # 3
Kullanıcı
Grup: Iveco Truck Team
ben 1.09 patch indiriyoom euro truck gibi herhalde arabalar ı istediğini şeçiyomusun yoqsa kendimi yine şeçio

x_z191c1_x Tarih: Çar, 11-Ağustos-2010, 01:06:44 | Mesaj # 4
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
ets le gts ü birlikte tutamassın şimdi benim oynadığım 1.00 güzel scaina tırım var fakat bi arkadaşımda 1.09 var direksyona bakıyorum sürekli yön deiştiriyor eve geliyorum bakıyorum (Mod Yokken) aynı direksyon fakat dönmüyor 150 le giderken önünüze aniden viraj çıkıveriyor heleki tırınız c-class sa dahada kötü en fazla 100 yapan aracınızla hız yapmak istiyorsunuz işte olay burda 100 e vurdugun anda viraj çıkıveriyor ve sizi haşat edebiliyor.Eyer ki hayla hız yapıcaksanız kararı bir daha gözden geçirin[color=red]

dOqNN

DafXfYearTruck Tarih: Paz, 17-Ekim-2010, 09:31:25 | Mesaj # 5
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
Quote (laempe)
Merhabalar.
Gts kurarken bir sürü patch var. v1.0, v1.01, v1.02, v1.04 ve v1.09 gibi.
Bunların hangisinde oyunu en iyi şekilde ve sorunsuz oynayabiliyoruz?
Ben oyunu direk v1.09 olarak kurdum ve oynuyordum. Ama sonrasında TIR markalarını, TIR galerilerindeki logo ve bayrakları, gerçek benzinlik logo ve görüntülerini kullanabilmek için oyunu silerek v1.02 olarak tekrar kurdum. İstediğim oldu ama sanki oyunun kendisinde müzik dinlemek haricinde neler kaybettim merak ediyorum. Buglar falan vs. Bu arada; sanki oyunda TIR kontrolü v1.09'da v1.02'ye kıyasla daha iyiydi gibi geliyor bana.

1.o9 sürümünde mp3 formatında müzik dinleyebilirsin.onun dışında pek bişey kaybetmiş sayılmazsın

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » GTS'de patch sorunsalı (GTS'de patch sorunsalı)
Page 1 of 11
Search: