Tır satın alma - Forum - Tır satın alma - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » Tır satın alma
Tır satın alma
dogus_83 Tarih: Cu, 19-Haziran-2010, 17:00:13 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
Ödüller: 0
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
arkadaşlar gts ye yeni başladım suan bir şirket adına calısıyorum ancak kendi tırımı satın almak istiyorum gelen maillerde parama göre bir tır buldum ancak param olmasına ragmen maildeki kabul et butonuna tıklasam bile paran yeterli değil diyor? örnek olarak gelen maildeki tır dortmund ta o tırı satın almak için dortmundamı gitmem lazım cünkü mailde önce kabul et bu arada tırın hazırlanır diyor? ayrıca şirket kurma olayını nasıl yapıyoruz? ben bir haftadır oynuyorum şuan başka bir şirketten teklif geldi oraya transfer oldum,kaza,gecikme v.s yapmıyorum ama novice seviyesindeyim hala bu normalmidir acaba?

tşk ederim

mrtyzc61 Tarih: Çar, 07-Temmuz-2010, 12:46:23 | Mesaj # 2
Kullanıcı
Grup: Man Truck Team
tırı muhakkak yuklu satın almıssındır o seferi tamamla yuku bırak bıraktıgın anda seni dortmund a yollıcak tır gelmis olcak yane.

türksel Tarih: Pzt, 09-Ağustos-2010, 17:42:54 | Mesaj # 3
Kullanıcı
Grup: Iveco Truck Team
ya su fabrika var para resmini üestüne geliyom enter dipm paran paran yetmio dio bende cheat money yazdım yine olmuı wacko wacko wacko wacko wacko wacko

Karşıyakalı63 Tarih: Cu, 15-Ekim-2010, 18:34:18 | Mesaj # 4
Kullanıcı
Grup: Scania Truck Team
ARKADAŞLAR GARAJ ALDIMDA TIRI GARAJDAN NASI ALCM BİLMİORM YARDIM PLS

DafXfYearTruck Tarih: Paz, 17-Ekim-2010, 09:20:04 | Mesaj # 5
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
Quote (dogus_83)
arkadaşlar gts ye yeni başladım suan bir şirket adına calısıyorum ancak kendi tırımı satın almak istiyorum gelen maillerde parama göre bir tır buldum ancak param olmasına ragmen maildeki kabul et butonuna tıklasam bile paran yeterli değil diyor? örnek olarak gelen maildeki tır dortmund ta o tırı satın almak için dortmundamı gitmem lazım cünkü mailde önce kabul et bu arada tırın hazırlanır diyor? ayrıca şirket kurma olayını nasıl yapıyoruz? ben bir haftadır oynuyorum şuan başka bir şirketten teklif geldi oraya transfer oldum,kaza,gecikme v.s yapmıyorum ama novice seviyesindeyim hala bu normalmidir acaba?

tşk ederim

senin dediğin mailler garajın varsa geçerli olur.onun dışında dealer diye bişey var

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

NightMareChild Tarih: Pzt, 28-Şubat-2011, 21:44:32 | Mesaj # 6
Kullanıcı
Grup: Man Truck Team
aynen millet bende bi türlü beceremedim tır satın almayı ..

Bebekte3-5 Tarih: Cu, 14-Ekim-2011, 19:16:36 | Mesaj # 7
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
E Bnde Garaj Alamıorm :)

Forum » German Truck Simulator » Tartışma & Sorular » Tır satın alma
Page 1 of 11
Search: