Trailer Skinleri - Forum - Trailer Skinleri - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: OzKn07, pesimisttrcı, hasan525 
Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » Trailer Skinleri (Acaba olur mu?)
Trailer Skinleri
laempe Tarih: Pzt, 11-Temmuz-2011, 12:41:59 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
Ödüller: 0
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
Herkese merhaba.
Ben GTS-Austria Edition oynuyorum. Artık oyunun kendi araç-dorse görüntülerinden sıkıldım. Bunları değiştirmek için çeşitli kaynaklardan indirdiğim trailer skinlerini kullanıyorum. Tek tek trailer skini indirmek yerine "reefer, container, curtainsider, cargobox, tilt, vs..." trailerlerin oyundaki tüm şirketleri içeren pack şeklindeki dosyalarını kullanmaya çalışıyorum. Bunu yaparken aklıma bir soru geldi. Şöyle bir örnekle açıklamaya çalışayım.
Örneğin "STOKES" firmasına ait "curtainsider trailer" için konuştuğumuzu düşünelim. İndirdiğim skin pack içindeki "trailer_eu" dosyası içinde oyundaki bütün firmalara ait sadece "curtainsider trailer" için ".dds, trailer.pmd, trailer.pmc, vs..." dosyaları veya ".dds, .tobj, .mat, trailer.pmd, trailer.pmc, vs... dosyaları bulunuyor.
Diyorum ki; aynı ".scs" dosyası içindeki "trailer_eu" dosyası içine, diğer şirketlerin curtainsider trailer dosyaları ile aynı anda birden fazla "stokes.dds" dosyası atayabilir miyiz? Eğer atayabiliyorsak bu "stokes.dds" dosyalarının isimlendirmesi nasıl olmalı?
Örneğin "stokes1.dds" gibi veya "stokes_1.dds" gibi mi olacak?
Tabi o zaman Stokes firmasının curtainsider trailer dosyasına ait var olan diğer ekleride böyle yeniden isimlendirmek gerekecek ki orası ayrı.
Cevaplar için çok teşekkürler.
Herkese iyi günler.

erhan

emirhan Tarih: Pzt, 01-Ağustos-2011, 19:53:18 | Mesaj # 2
Üye
Grup: Mercedes Truck Team
Ödüller: 1
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
kardeşim , birden fazla dds atamazsın.

Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » Trailer Skinleri (Acaba olur mu?)
Page 1 of 11
Search: