ETS Skin İle ilgili detaylı bilgi - Forum - ETS Skin İle ilgili detaylı bilgi - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: OzKn07, pesimisttrcı, hasan525 
Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » ETS Skin İle ilgili detaylı bilgi (Skin Yaparken araçların rengini değiştirmek..)
ETS Skin İle ilgili detaylı bilgi
cooseen Tarih: Cu, 11-Eylül-2010, 18:30:56 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Man Truck Team
Ödüller: 1
Rep Puanı: 0
Statü: Offline
Arkadaşlar herkeze merhaba.Nezamandan beri oyun oynuyorum şöyle kafama göre bir tır seçeyim dedim pek olmadı herkezin zevkli farklı bunun için bir tır indirim editlemek istedim fakat yapamadım tırın rengini değiştirince pembe oluyor otomatikman eski halinede döndüremiyorum bu konu ile ilgili bir yardım isteyecektim.DXTBMP ve PhotoShop kullandım ama olmadı. Bu .dds uzantılı dosyaları nasıl editleyeceğim

OzKn07 Tarih: Paz, 19-Eylül-2010, 15:18:54 | Mesaj # 2
Admin
Grup: Adminstrator
Ödüller: 11
Rep Puanı: 80
dxtbmp ile açıp soldaki editleme butonundan editlersen pembe çıkıyor yanılmıyorsam.Bmp formatında export yapınca pembe olma sorunu kalkıyor

DafXfYearTruck Tarih: Paz, 19-Eylül-2010, 18:07:36 | Mesaj # 3
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
nasıl yapılıyor bu.bende de aynı hata var

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » ETS Skin İle ilgili detaylı bilgi (Skin Yaparken araçların rengini değiştirmek..)
Page 1 of 11
Search: