ADMİN VE SKİN YAPAN ARKADAŞLAR BAKARSANIZ SEVİNİRİM - Forum - ADMİN VE SKİN YAPAN ARKADAŞLAR BAKARSANIZ SEVİNİRİM - Forum
Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun

[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: OzKn07, pesimisttrcı, hasan525 
Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » ADMİN VE SKİN YAPAN ARKADAŞLAR BAKARSANIZ SEVİNİRİM
ADMİN VE SKİN YAPAN ARKADAŞLAR BAKARSANIZ SEVİNİRİM
scanıar620 Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 09:49:14 | Mesaj # 1
Kullanıcı
Grup: Mercedes Truck Team
Ödüller: 0
Rep Puanı: 3
Statü: Offline
ARKADAŞLAR SİTEMİZ GÜZEL BİR SİTE AMA ONUN DIŞINDA BAKTIGIM DİGER SİTELERDE GELİŞMELER GİT GİDE HIZLANIYOR VE BİZİM SİTEMİZ İSE NERDEYSE 1 AYDIR YENİ BİR SKİN BİLE ÇIKARMADI ŞÖYLE BİR BAKTIMDA DİGER SİTELERDE ARAÇLARDAN ÇOK AKSESUAR SKİNLERİNN ÇIKTINI FARKETTİM ÖZELLİKLE YENİ JANT KAPAKLARI TAMPON MODLARI V.S V.S BİZİMDE ARTIK BYK BİR HIZLA KALKIŞ YAPIP DİGER FORUMLARDAN ÜZTÜNLÜMÜZÜ GÖSTERELİM İSTİYORUM.... MESELA Bİ SİTEDE OTOKAR SULTAN MİDİBÜSÜNN YAPILDINI GÖRDÜM ASYA MAP BALIKESİR MAP 7 BÖLGELİ TR HARİTASI BİLE YAPMAYA ÇALIŞANLARI GÖRDÜM SİZİN GBİ ÜSTÜN DÜZEYDEKİ SKİNCİLERİN BÖLE GİRİŞLERDE BULUNMAMASINN SEBEBİ NDR SKİN YAPMASINI ÖRENİORUM VE ELİMDEN GELEN EN İİ ARAÇLARI YAPMAYA ÇALIŞICAM TABİKİ SİZLERİNDE KATKILARIYLA
?????*K.B AKIL VERMİŞ GİBİ OLDUM AMA SİTEMİZİN ÜSTÜNLÜGÜNÜ KAYBETMEMEMİZ LAZIM DEGİLMİ???*

gÖzLeRiN gÜzEl AmA bAkMaYı BiLmİyOrSuN <<

> pArAmMı VaRkİ tRaVeGoM oLsUn < herşeyim olduda birtek 200.000€ olmadı....

sefersaati Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 09:52:40 | Mesaj # 2
Kullanıcı
Grup: Kullanıcı
Rep Puanı: 0
arkadaş güzel söyledi admin kardeş bende fark ettim diger sitelerde acayip bir gelişme var bizde travego indirdim ve evde binlerce skin yaptım aynı otobüsle çnkü hiçbir şeyi degişik degil hep aynı sadece isimler farklı gts çıkınca ets çöpe atılmış gbi görünüyorrr

girme önüme, bozma şeridimi, delerim bariyerini

OzKn07 Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 12:54:41 | Mesaj # 3
Admin
Grup: Adminstrator
Ödüller: 11
Rep Puanı: 80
balıkesir map ve diğer harita yapanlar ve yapacakların hepsi sitemizde üye.(S.T.A.L.K.E.R ve ben ısparta map üzerinde çalışıyoruz) Skin istek üzerine herdaim yapılır.İstediğinizi anlamadım E.T.S için yeni skinler yeni modlar mı istiyosunuz yoksa G.T.S ve diğerleri için skinler mi istiyorsunuz?

scanıar620 Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 14:43:38 | Mesaj # 4
Kullanıcı
hayır özkan kardeş eskiden özel skin istenmedigi halde yapılıyordu şimdiyse bi durgunluk var sitede onn yanı sıra kimseden özel skin istemioruz diger siteler araçlardan çok aksesuar yapıolar ve sizlerinde yapmasını istiorum örnegin bi travegoya jant kapagı ne bilim neon far yeni bir şöför araç içi perde öyle isteyen istedigi aksesuarları bulabilsin diye yazmıştım
VE ÖZEL İSTEKLE YAPIORUS DİORSUN DAHA ÖNCEDEN SENDEN Bİ SKİN İSTEMİŞTİM 75ARDAHANLI75 ADIYLA HESABIM VARDI VE İSTEDİM YAPARIM DEDİN İÇİN SANA + REP VERMİŞTİM SKİN YAPILMADI İÇİN SANA VERDİGİM REP PUANINI EKSİLTTİM İÇİNDE BENİ BANLAMIŞTIN O YÜZDEN KORKUORUM BİŞİ İSTEYEMİORUM :d:dd::d:d:d:d

Added (03-Mart-2010, 14:43:38)
---------------------------------------------
BAHSETTİGİM HARİTALARI YAPAN ARKADAŞLAR SİTEMİZE ÜYE OLDUGUNU SÖYLÜYORSUNDA MESELA BGN BAŞKA BİR SİTEDE ASYA MAP İNDİRDİM ÇOK HOŞ BİR HARİTA PAYLAŞMAK İSTERDİM AMA HARİTAYI PAYLAŞAN KİŞİ ALINTI YAPILIRSA YASAL İŞLEM İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURURUM DİOR MADEM DİGER SİTELERDEKİ ÜYE ARKADAŞLARIMIZ ÖYLE YENİ YENİ ÇIKAN MAPLARI BU SİTEDE PAYLAŞMIYOR

gÖzLeRiN gÜzEl AmA bAkMaYı BiLmİyOrSuN <<

> pArAmMı VaRkİ tRaVeGoM oLsUn < herşeyim olduda birtek 200.000€ olmadı....

OzKn07 Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 15:30:31 | Mesaj # 5
Admin
o kadar isteği kimde istersen iste kimse o kadar vakti sana ayıramaz
benim işim ne .scs oyunlarına yama yapmak ne skin yapmak ben webmaster ım
sitede bu iş ile ciddi anlamda ilgilenenler var

OzKn07 Tarih: Çar, 03-Mart-2010, 21:38:03 | Mesaj # 6
Admin
Quote (scanıar620)
YASAL İŞLEM İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURURUM DİOR

yasal işlem için mahkemeye başvurması için
- Teklif hakkını noterden ve ya ilgili kurumlardan kesinlikle alması lazım

DafXfYearTruck Tarih: Çar, 17-Mart-2010, 15:24:23 | Mesaj # 7
Moderatör
Grup: Moderator
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
telif hakkı olmadan mahkemeye başvuramaz ki.o zaman onun yaptığı tam .................
not:noktalı kelime biraz aşağılayıcıdır.o yüzden gizledim

"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana

hasan525 Tarih: Cu, 26-Mart-2010, 16:31:22 | Mesaj # 8
Usta
Grup: Kullanıcı
Ödüller: 1
olabilir ama biz okuyoruz onları yapanlar işi gücü olmayanlar evde oturanlar yada modelleme eğitim olanlar

Master_45 Tarih: Çar, 19-Ekim-2011, 20:26:52 | Mesaj # 9
Kullanıcı
Rep Puanı: 0
KARDEŞ YARDIM BÖLÜMÜNE BAKARMISINZ KONU AÇTIMDA SORUN WAR. OzKn07,

Forum » Genel Bölüm » YARDIM BÖLÜMÜ » ADMİN VE SKİN YAPAN ARKADAŞLAR BAKARSANIZ SEVİNİRİM
Page 1 of 11
Search: