Merhaba Ziyaretçi !
Sitemizden Daha İyi Yararlanabilmek İçin:
Oturum Açın veya Ücretsiz Kaydolun
 
[ Yeni Konular · Üyeler · Forum Kuralları · Arama · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Euro Truck Simulator » Bilgiler » Bilgi
Bilgi
DafXfYearTruck Tarih: Çar, 17-Mart-2010, 21:22:06 | Mesaj # 1
Moderatör
Grup: Moderator
Mesajlar: 412
Ödüller: 9
Rep Puanı: 67
Statü: Offline
Bus Driver'ın geliştiricilerinden, Euro Truck Simulator, Avrupa kıtasını örnek alan bir tır benzetim simulasyon oyunudur. Oyuncu Avrupanın gerçekçi yollarında oynar, birbirinden güzel şehirleri ziyaret eder, çeşitli kargolar alır ve onları zamanında teslim eder.

Euro Truck Simulator'deki yol ağı gerçek Avrupa yollarına ve şehirlerine dayandırılmış. Tırlar yalnızca Avrupadaki tırlara göre tasarlanmış. Bütün tırlar gerçekçi, modellerinin ayrıntılı çok titizce geliştirilmiş. Euro Truck Simulator'deki tırların içleri, dışları kadar etkileyici ve gerçekçi. Araçlardaki yanıp sönen göstergeler, ısı derecesi, yakıt az uyarısı ışıkları, silecekler gerçeğine uygun olarak yapılmış. Km/h'a göre ayarlanmış gerçekçi hız göstergeleri, 3D binalar oyuna zevk katan unsurlar arasında, Euro Truck Simulator oyuncuya gerçek tır sürüyor havasına sokar. Oyuncu fareyi hareket ettirerek tır kabininin içersine istediği gibi bakabilir.Yeni sürümlerinde yeni yollar açık ve İngiltere`ye feribotla gidilebilir.2 yeni firma var.Ve yollarda inşaat sahaları da çıkabilir.
"Gel, Gel, ne olursan ol, gel!
İster kâfir, ister mecûsî, ister puta tapan ol, gel! Bizim dergâhımız ümitsizlik dergâhı değildir. Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel!"
Hz. Mevlana 
Forum » Euro Truck Simulator » Bilgiler » Bilgi
Page 1 of 11
Search: